Officieel geautoriseerd servicecentrum

Is de fader van je DJ-mixer versleten?
Schakelaar of potmeter stuk?
Werkt de play, cue of hot cue knop niet meer zoals het hoort?
De link bus is kapot?
De Jog Dial zit vast of loopt stroef?
Of is er een glas drank in het apparaat terecht gekomen?

Voor deze en alle andere problemen aan je DJ gear bent u bij DjayService in Eindhoven aan het juiste adres.

DJayService.nl is een label van KEBE Repair + Service BV. Wij zijn het officiële geautoriseerde reparatiebedrijf voor AlphaTheta (voorheen Pioneer DJ). Heb je problemen met je CD-speler, mixer of controller? Wij herstellen al je DJ-apparatuur snel en vakkundig met originele onderdelen, waardoor het in topconditie blijft. Ook waterschade/vochtschade, schade als gevolg van zand, bliksem en overspanning kunnen wij herstellen.

 

De meeste reparaties die wij op maandag ontvangen, zijn uiterlijk vrijdag gereed!

 

Quick Service
Speciaal voor mensen die zelf hun AlphaTheta / Pioneer DJ-gear naar ons brengen, hanteren wij voor onderstaande reparaties een aangepast tarief en is het apparaat klaar terwijl je wacht (prijzen zijn incl. arbeid en onderdelen, excl. BTW). Bel of mail ons om een afspraak te maken om teleurstellingen wegens drukte te voorkomen.
Prijzen zijn zonder eventuele transportkosten.

PLAY/CUE schakelaars vervangen, 2 stuks (Alle CDJ modellen m.u.v. CDJ-3000) €25,-
PLAY/CUE schakelaars vervangen, 2 stuks (CDJ-3000) €50-
PLAY/CUE knoppen + schakelaars vervangen (XDJ-RX/RX2)
– één deck €75,-
– beide decks €100,-
HOT CUE schakelaars vervangen (CDJ-2000/NXS/NXS2) €35,-
HOT CUE schakelaars + knoppen vervangen (CDJ-2000/NXS/NXS2) €50,-
LINK bus vervangen (CDJ-2000/2000NXS) €70,-
FADER vervangen (DJM-700/800/2000, NIET: 750 en Mk2)
– per stuk €25,-
– alle 4 €80,-
FADERS vervangen (DDJ-200/400, DDJ-FLX4), 2 stuks €65,-
LEVEL/DEPTH potmeter vervangen (DJM-800 en DJM-900NXS/NXS2) €50,-
LEVEL/DEPTH potmeter vervangen (XDJ-RX/RX2/RX3/DJM-A9) €75,-
DRAAISCHAKELAAR vervangen (CDJ-2000/NXS/NXS2, XDJ-RX/RX2) €65,-
DRAAISCHAKELAAR vervangen (XDJ-XZ) €75,-

DJayService.nl is je partner vóór, tijdens en ná je event!

Aanmelden

    AlphaTheta reparatie aanmelden

    LET OP: AlphaTheta dealers dienen reparaties aan te melden via de AlphaTheta portal.

    Uw gegevens

    Uw E-mailadres

    Bedrijfsnaam (optioneel)

    Naam

    Straat

    Postcode

    Plaats

    Land NederlandBelgiëDuitslandLuxemburg

    Telefoonnummer

    Apparaatgegevens

    Referentienummer (optioneel)

    Typenummer van het apparaat

    Serienummer van het apparaat

    Fabrieksgarantie NeeJa

    Koopdatum

    Koopbon uploaden (pdf, jpg, png, max 5Mb)

    Transport

    Prijsopgavebedrag (EURO)

    Aanbetaling en transport Een aanbetaling op de reparatie (€54,45 incl BTW) alsmede eventuele retour verzendkosten (€16,94 incl BTW) dienen VOOR aanvang van de reparatie betaald te worden. U ontvangt van ons een factuur zodra wij het apparaat hebben ontvangen. Na ontvangst zullen wij met de reparatie starten. LET OP: Voor zware of afwijkende paketten, alsmede voor bezorging op de Waddeneilanden, kan een toeslag berekend worden.

    LET OP: Verzenden op eigen risico. Zorg voor een GOEDE verpakking om transportschade te voorkomen! Toelichting

    Klachtomschrijving

    Graag een korte maar duidelijke omschrijving van het probleem geven

    Optioneel: Bijlagen, bijvoorbeeld foto/video of geluidsopname van de klacht, in mp3, jpg, png, webp, avi, wmv of mp4-formaat, max 10Mb. Voor grote bestanden adviseren wij u gebruik te maken van wetransfer.com

    1. Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden
    2. Uw persoonsgegevens gebruiken wij alleen voor het afhandelen van uw aanvraag. Lees de privacyverklaring voor meer informatie.